חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

ביקורות וקישורים

"הספר הזה מתעד תודעה הקשובה לסביבתה האמנותית והטבעית, תודעה שניחנה בצימאון עצום ליופי וביכולת להשתהות ולהתענג עליו בסבלנות ובריכוז. אנקדוטה יומיומית ...הופכת למשל חושני ומלא חיים על אוכל, זהות, מסורת ומוות. הפשטות וההומור כאן כובשים אותך..."
אבי גרפונקל, ynet 19/07/06  » לכתבה המלאה

 »

" מפל המילים המשכר שפורץ מן 'הרישומים' של אריאל הירשפלד - הוא תופעה נדירה ביופייה. הוא מצליח לגרום לנו לשמוע את המראות ולראות את הקולות, לטעום את הריחות ולהריח את הטעמים. ההקצפה הזו של החוויה החושית, הערבול המתמיד שלה, זכרה ושחזורה, הם שהופכים את חווית הקריאה למפתיעה ולמרעננת כל כך."
צבי טריגר, טיים אאוט 29/06/06

"הספר הינו שכיית חמדה...מה בספר שנכתב לאחרונה, לאחר מות אשתו של הירשפלד? רשימות על אהבה, דתיות יהודית, מוות, ילדות, אובדן, מקום, תרבות, התגלות. ומה נאמר? את האמת: העוז, ההדר, המינון המדויק, התבונה והיופי שברשימות אלה מתכנסים לכדי פרובוקציה (התגרות) ישירה, מטלטלת, מחייבת יחס, בכל כותב עברית בן זמננו."
אדם ברוך, מעריב, 09/06/06

"מדובר בספר קטן, מינורי ונוגע ללב, שהירשפלד כתב לאהובתו בתיה גור. יש בו חשיפה אמיצה וכישרון יוצא מן הכלל לגעת בבטן החשופה, בדברים הבסיסיים של הקיום. גם כשהוא מעלה שאלות על חיים, מוות ואהבה, שאלות על איך אתה חי ונושם ומדמם בעולם, הוא לא יומרני. הוא פשוט ועל כן חודר עמוק כל כך אל תוך הלב, הנשמה והגוף."
ניצה בן ארי, טיים אאוט, 08/06/06

 

שם הספר:
רישומים של התגלות

שם המחבר:
אריאל הירשפלד

עורך: אלי הירש
מהדורה ראשונה, מאי 2006
מספר עמודים: 216
פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
רישום מאת ז'אן קוקטו
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 77 ₪
מסת"ב -4 965-7120-76
דאנאקוד: 497-1083


שתפו ספר זה עם החברים