חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

ביקורות וקישורים

"כיאה למותחן היסטורי אינטליגנטי, מרתק ועתיר ידע ודמיון, יש כאן עלילה מסובכת ומפותלת בהווה אשר שורשיה נעוצים עמוק בעבר, והוא מרמז על משהו שעלול לקרות לנו בארצנו השסועה והקרועה... חגי דגן משאיר את הסוף פתוח, בתבונה רבה. הוא אינו מלעיט את הקורא בתשובות אלא משאיר לנו את הכבוד והעונג להגיע אליהן בעצמנו."
ראובן מירן, הארץ (ספרים), 29/11/05  »לכתבה המלאה

"ספרו החדש והמצוין של חגי דגן הוא ספר סקסי ועסיסי על יהדות, מתנחלים, השב"כ ושושלת שאול המלך... אמירה נוקבת של דגן, שבונה את המיתוס החלופי השאוליסטי באופן מרשים ואמיץ למדי. תענוג."
מיה סלע, תל-אביב, 26/11/06

"ספרות פנאי משובחת, מהז'אנר הבלשי-קונספירטיבי-היסטורי... דגן חולש היטב על ידע היסטורי-תרבותי שמעניק סבירות לקונספירציה ה'שאוליסטית' שבספר ומצליח לייצר מתח שנשמר לכל אורכו."
אריק גלסנר, מעריב (ספרות), 26/11/05

"רומן מתח המבוסס על הרעיון המבריק להפליא של מיני מחתרות וכתות חתרניות, קונספירטיביות, השוטמות את היהדות, הנצרות והציונות ואוגרות אגדות ונשק כדי לחולל מהפכה אלימה ולהמליך על ישראל מלך מן השושלת הסודית של צאצאי שאול המלך ובעלת האוב מעין דור (לא יטעה לחלוטין מי שייזכר ב'צופן דה וינצ'י', אף ש'למלך אין בית' עולה עליו כמעט מכל בחינה)."
אסף שור, כל העיר, 26/11/05

"כדאי מאוד להתיידד עם הספר הזה... שעשוע אינטלקטואלי... פאבולה סבוכה ומעניינת... להרפתקנים, קוראים למרחקים ארוכים וכאלה שלא נבהלים מרף הדרישות המוקדמות שדגן מציב. ובגלל שדגן פורע בחן לא רק את המיתוס היהודי אלא גם את מדף ספרי הקונספירציה באשר הם."
אריאנה מלמד, Ynet, 19/11/05  »לכתבה המלאה

"סוף סוף רומן ישראלי מבריק באמת, מצחיק באמת... מותחן חצי היסטורי וחצי תל אביבי, הנע בין קפה 'אורנה ואלה' שבשינקין לבין צאצאי הכוזרים באזרבייג'אן, והמהדהד מעט, גם אם באורח פרודי, כמו כמה רבי מכר עולמיים מסוג 'צופן דה וינצ'י' או 'שם הוורד', ולו משום שמדובר בתעלומה בעלת אופי דתי ורוחני ובכת מחתרתית וסודית בהחלט."
מנחם בן, NRG, 18/11/05  »לכתבה המלאה

 

שם הספר: למלך אין בית
שם המחבר: חגי דגן

עורך: אלי הירש
מהדורה ראשונה, נובמבר 2005
מספר עמודים: 344
פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
אנדריאה דל קסטניו, אסתר המלכה (פרסקו שהועבר לבסיס עץ, 1449 -1451, גלריה אופיצי, פירנצה)
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 84 ₪
מסת"ב 965-7120-62-4
דאנאקוד: 497-1070


שתפו ספר זה עם החברים