חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

צילום: דינה גונה
© כל הזכויות שמורות

 

יקיר בן משה (יליד תל-אביב, 1973) הוא משורר, עיתונאי ועורך ספרותי. בשנת 2003 ראה אור קובץ שיריו הראשון, 'בכל בוקר מקריח לפחות אדם בלונדיני אחד' (עם-עובד), שזיכה אותו בפרס שר התרבות. קובץ שיריו השני, 'תנשום עמוק, אתה נרגש', ראה אור בהוצאת כרמל ב-2009. משנת 2000 עורך את תוכניות הספרות בבית ביאליק בתל-אביב. במסגרת זאת התקיימו מאות ערבי נושא והשקה למיטב היוצרים הספרותיים הפועלים כיום בישראל.

חבר מערכת כתב העת 'הליקון', ומעורכי ספרי השירה של ההוצאה; כותב רשימות לעיתונות על ספרי שירה וביקורות על מוזיקה קלאסית והפקות אופרה; מגיש פינה שבועית על מוזיקה קלאסית בתוכנית 'זמן איכות' בערוץ 2; העורך הספרותי לפרויקט 'שירה על הדרך' מטעם עיריית תל אביב-יפו, בו נבחרו עשרות שירים שהוצגו על גבי שלטים בשדרות העיר, בתחנות האוטובוסים ובמקומות ציבוריים נוספים בעיר; מנחה סדנאות כתיבה למבוגרים ולבני נוער במסגרות שונות: אוניברסיטת תל-אביב, סמינר הקיבוצים, 'הליקון' וסדנת אמני הקיבוץ. 
 

צילום: רמי מימון
© כל הזכויות שמורות

 

דנה דרויש (ילידת תל-אביב, 1975) היא אמנית ומעצבת. השתתפה בתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובעולם ועבודותיה פורסמו בכתבי-עת ומגזינים שונים. שני סרטיה הקצרים 'לילי' ו'אנה עספורה' זכו בציון לשבח בפסטיבל הבינלאומי לסרטי נשים. 'גני הזהב של סנקטאפו' הוא המפגש הראשון שלה עם עולם האיור.

 

גני הזהב של סנקטאפו
מאת: יקיר בן-משה
איורים: דנה דרויש
ציורי הילדים: איריס קובליו

מהדורה ראשונה, נוב' 2010
מספר עמודים: 32

פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: קשה
עיצוב הספר והעטיפה:
תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 64 ₪
מסת"ב 978-965-13-2123-8
דאנאקוד: 497-1141
שתפו ספר זה עם החבריםספרי חרגול ניתנים לרכישה ישירה באתר האינטרנט של הוצאת מודן ובכל חנויות הספרים המקוונות.