סמוראי בוגי ששבה את לב הקהל והביקורת, עוד ספר בטרילוגיה של קזואו מורי, הבלש היפני המרופט משהו, חובב הג'ז ואמנויות הלחימה. ארגוני יאקוזה, שערוריות פוליטיות וכלכליות, כת דתית רצחנית וסמי אושר - אלה החומרים שמהם רוקח פיטר טאסקר ביד קלה את המותחן המשובח שלו, תוך שהוא מוליך את גיבוריו ברחובותיה ובסמטאותיה של טוקיו ומגלה לקוראיו את הצד האפל שלה כפי שאיש לא עשה לפניו. ">
   חיפוש ספר
גודל אות גדול יותר גודל אות גדול  גודל אות רגיל
  » כל הספרים
  » ספרות מקור
  » ספרות מתורגמת
  » עיון
  » מסעות
  » שירה
  » אוכל
  » ילדים
  » אמנות
  » כל הסופרים
  » סופרים ישראלים
  » סופרים מתורגמים
  » על הסדרה
  » ספרי הסדרה
  » סופרי הסדרה
 

רעידת אדמה, שערורייה כלכלית, כת דתית רצחנית של גורו מהזן החדש, סם אושר, ומשורר הייקוּ שהוא במקרה גם מראשי הפשע המאורגן בטוקיו -- על הרקע המבעבע הזה שפיטר טאסקר רוקח ביד קלה ומיומנת מחומרים לא בלתי-מוכרים לקוראי עיתונים, הוא מעמיד שלישיית מוסקטרים שלא היתה יכולה לצוץ אלא בדמיונו הפרוע: הבלש הפרטי קזוּאוֹ מוֹרי, פיליפ מארלו יפני, חובב ג'ז עם אופנוע ישן ומעיל עור; ריצ'רד מיצ'ל, צעיר אנגלי שעובד בטוקיו כאנליסט פיננסי; והמנהל היפני שלו יזאווה, איש שבא משום מקום, בעל דעות נחרצות וכישורים מפתיעים, בין השאר כזמר קריוקי. בניגוד לעמדת מנהלו, מיצ'ל מתחיל לחקור את עסקיה של חברה מפוקפקת, מה שיפגיש אותו בהמשך עם מורי המנסה לפענח את הרצח של בחורה צעירה ויפה, ויוביל את שניהם אל אי מבוצר לא רחוק מטוקיו שבו יושב הגורו, ואז מגיעים לשם גם היאקוזיונר המשורר והמנהל יזאווה.

"אם יש משהו כמו גורו פיננסי בעולם שבו 'האפלה רובצת צעד אחד לפניך', כדברי הפתגם היפני, כי אז פיטר טאסקר הוא האיש," כתבו עליו בעיתון היפני Japan.Inc. אבל מה שחשוב יותר לקורא היא העובדה שאת התובנות שלו בעסקים ואת היכרותו ארוכת השנים עם יפן הוא הצליח להפוך לסדרה של ספרי מתח ופעולה מהכי טובים בשוק. "הוא עושה לטוקיו של ימינו מה ש'פארק גורקי' עשה למוסקבה."

'נשיקת הבודהא' הוא הספר הראשון בטרילוגיה של קזואו מורי. בעברית ראה אור הספר השני בטרילוגיה, 'סמוראי בוגי' (חרגול, 2001).

עוד בחרגול מאת פיטר טאסקר:
 » סמוראי בוגי

 

שם הספר: נשיקת הבודהא
שם המחבר: פיטר טאסקר

Buddha Kiss
by Peter Tasker

תרגום מאנגלית: ליה נירגד
מהדורה ראשונה, אוקט' 2008
מספר עמודים: 453
פורמט: 13.5X21 ס"מ
כריכה: רכה
על העטיפה:
איור מאת נעם נדב
עיצוב: תמיר להב-רדלמסר

מחיר מומלץ: 88 ₪
מסת"ב 978-965-13-2022-4
דאנאקוד: 497-1129


שתפו ספר זה עם החבריםספרי חרגול ניתנים לרכישה ישירה באתר האינטרנט של הוצאת מודן ובכל חנויות הספרים המקוונות.